Call Us: 877-204-2739 - Email Us: info@pro2pronetwork.com

Who We Are

Pro2Pro Network

  

 

Pro2Pro Network is the largest Professional Referral Network in North America.

We are the only company in North America that provides Doctors, Financial Advisors, Acupuncturists, Attorneys and other professionals with pre-screened, pre-qualified appointments (meetings) with other local professionals who have already identified themselves to our company as being interested in meeting, working with and/or referring to them (you).

Plus, we provide our clients with unique and proprietary (high-level) coaching, training and systems to ensure that they are predictably successful at initiating, nurturing https://www.umarkets.com/ and maximizing referral relationships. This ensures a steady flow of new business for the rest of your practice-life!

We have our training, systems, processes AND referral-relationship service down to an exact science.

We have served thousands of clients in the U.S. and Canada since 2004. If you are coach-able, willing to follow proven SYSTEMS and want to leverage referral relationships so you never have to worry about your next new patient/client is going to come from…

Fill out the form below to receive your first referral meeting
(and/or referral!)

 

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Enter the text seen above:

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.